Про припинення права користування земельною ділянкою

Дата: 01.04.2019 15:20

УКРАЇНА                                   ПРОЕКТ

ВЕЛИКОГАЇВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

47722  Тернопільська обл., Тернопільський р-н., с. Великі Гаї вул. Галицька , 47

тел. 49-00-98, 49-02-98

Сьоме скликання                                                             тринадцять шоста  сесія

РІШЕННЯ № ____

від 16 квітня 2019 року

Про припинення права користування земельною ділянкою

Розглянувши заяви гр. Дурай О.М., Дурай Л.Я. про припинення права користування на земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства в с. Дичків, Товстолуг керуючись ст. 12, 122, 141 Земельного кодексу України,  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Великогаївська сільська рада,

ВИРІШИЛА:

1. Припинити гр. Дурай Оксані Миколаївна право користування земельною ділянкою площею 0,40 га для ведення особистого селянського господарства в селі Дичків (за межами населеного пункту).

2. Припинити гр. Дурай Лілії Ярославівні право користування земельною ділянкою площею 0,06 га для ведення особистого селянського господарства в селі Товстолуг (в межх населеного пункту).

3. Земельні ділянки перевести в землі запасу (сільськогосподарського призначення (ріллю) села Товстолуг, Дичків Великогаївської сільської ради - землі, не надані у власність або постійне користування в межах населених пунктів.

4. Відділу земельних відносин, архітектури, містобудування та комунальної власності (Григорович С.І.) внести відповідні зміни в земельно-облікові документи сільської ради.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природнього середовища.

Сільський голова                                                  О. КОХМАН