Про затвердження звіту про експертну оцінку майна

Дата: 01.04.2019 15:12

УКРАЇНА                                     ПРОЕКТ

ВЕЛИКОГАЇВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

47722  Тернопільська обл., Тернопільський р-н., с. Великі Гаї вул. Галицька , 47

тел. 49-00-98, 49-02-98

Сьоме скликання                                                             тринадцять шоста  сесія

РІШЕННЯ № ____

від  16 квітня  2019  року

Про затвердження звіту про експертну оцінку майна

Відповідно до ст.ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статті 12, 13 Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні»,   враховуючи звіт про оцінку майна від 21 березня 2019 року виготовлений ФОП Мацьків Ольгою Геннадіївною, сесія Великогаївської сільської ради

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити звіт про незалежну оцінку вартості майна, що розташована на земельній ділянці площею 0,06 га, кадастровий номер: 6125281700:02:001:0029  в с. Великі Гаї по вул. Галицька, 42-Д Тернопільського району Тернопільської області (нежитлове приміщення – будівля ринкової інфраструктури загальною площею 180,6 кв.м. ) виготовлений ФОП Мацьків Ольгою Геннадіївною (сертифікат ФДМУ №1102/17 від 16 листопада 2017 року).
  2. Затвердити вартість нежитлового приміщення- будівля ринкової інфраструктури загальною площею 180,6 кв.м., в сумі 510 420 грн ( п’ятсот десять тисяч чотириста двадцять гривень,00 коп. без ПДВ) на підставі звіту про оцінку майна.
  3. Затвердити звіт про незалежну оцінку вартості майна, що розташована  в с. Баворів по вул. Нагірна, 3/2 Тернопільського району Тернопільської області (нежитлове приміщення – для розміщення аптеки площею 72,6 кв.м. ) виготовлений ПП “Експерт-Центр” (сертифікат ФДМУ №324/17 від 13 квітня 2017 року).
  4. Затвердити вартість нежитлового приміщення-  1для розміщення аптеки площею 72,6 кв.м., в сумі 126070грн (сто двадцять шість тисяч сімдесят гривень,00 коп. без ПДВ) на підставі висновку про вартість майна.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг.

Сільський голова                              О. КОХМАН