Про затвердження переліку послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Великогаївської сільської ради

Дата: 01.04.2019 15:11

УКРАЇНА                                     ПРОЕКТ

ВЕЛИКОГАЇВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

47722  Тернопільська обл., Тернопільський р-н., с. Великі Гаї вул. Галицька , 47

тел. 49-00-98, 49-02-98

Сьоме скликання                                                             тринадцять шоста  сесія

РІШЕННЯ № ____

від  16 квітня  2019  року

Про затвердження переліку послуг,

які надаються через Центр

надання адміністративних послуг

Великогаївської сільської ради

Керуючись статтями 25,26,59,73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною 10 статті 12 Закону України «Про адміністративні послуги», розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг»,  в зв’язку з розширенням переліку послуг та з метою впорядкування процесів надання послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг, сільська  рада.

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити перелік адміністративних послуг (нова редакція), які надаються через Центр надання адміністративних послуг Великогаївської сільської ради згідно з додатком.

2. Центру надання адміністративних послуг(Висоцька Н.В.) організовувати взаємодію з виконавчими органами сільської ради та місцевими органами державної виконавчої влади, які є суб’єктами надання адміністративних послуг, наведених у затвердженому цим рішенням переліку, для належної організації надання таких послуг.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування,фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський  голова                                                                      О.Кохман