Від платників Тернопілля до держбюджету – 286,2 млн грн ПДВ

Дата: 11.04.2019 10:08

Впродовж січня–березня цього року субєкти господарювання Тернопільщини спрямували до Державного бюджету України 286,2 млн грн податку на додану вартість. Порівняно із відповідним періодом 2018 року фактичні надходження збільшились на 2,6 млн грн або на 0,9 відсотка.

Варто зазначити, що податок на додану вартість – один із бюджетоформуючих платежів. Його частка у сплачених до державної скарбниці доходах платниками нашого регіону складає 41 відсоток.

Середньомісячна сплата цього платежу впродовж першого кварталу складає 95,4 млн гривень. Порівняно з січнем-березнем 2018 року - плюс 900 тис. гривень.

У березні цього року субєкти господарювання Тернопілля сплатили 75 млн грн податку на додану вартість. Це проти 64,4 млн грн цього платежу, що спрямували платники у березні 2018 року. Тобто цьогоріч фактичні надходження ПДВ у березні зросли на 10,6 млн грн або на 16,5 відсотка.

До речі, на початок квітня цього року на обліку в органах ДФС області перебувало 2 987  платників ПДВ, з них 2563 юридичних осіб та 424 фізичних осіб - підприємців. Порівняно з аналогічним періодом минулого року їхня кількість зросла: юридичних осіб плюс 191, а приватних підприємців - на 34 особи.

Докладніші консультації – у Центрі обслуговування платників або за телефоном:

43-46-10, 43-46-46.