Як отримати відомості про доходи дитини до 14 років

Дата: 03.04.2019 14:48

Тернопільське управління Головного управління ДФС у Тернопільській області звертає увагу громадян, що для отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (далі – Державний реєстр) про джерела/суми доходів, виплачених малолітнім дітям (до 14 років), їх батькам (усиновителям, опікунам, піклувальникам) необхідно звернутися особисто до контролюючого органу за податковою адресою (місцем проживання) дитини або до будь-якого контролюючого органу (у разі тимчасового перебування за межами населеного пункту проживання) та подати заяву щодо отримання відомостей з Державного реєстру про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків. Така заява подається за формою №10ДР та за наявності документа, що посвідчує особу одного з батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника), та свідоцтва про народження дитини.

При цьому в Заяві за формою №10ДР зазначаються, зокрема:

- у графі «Особисті дані заявника» – реєстраційний номер облікової картки дитини та прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) згідно з даними свідоцтва про народження дитини;

- у графі «Адреса реєстрації місця проживання» – адреса реєстрації місця проживання дитини;

- у графі «Документ, що посвідчує особу» – реквізити свідоцтва про народження дитини (назву документа, серію (за наявності), номер, дату видачі та орган, що видав документ);

- у графі «Контактна інформація» – мобільний або домашній телефон одного з батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника);

- у графі «Інформація щодо представника (якщо Заява подається такою особою)» – реєстраційні дані та дані документа, що посвідчують особу одного з батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника).

Докладніші консультації – у Центрі обслуговування платників або за телефоном:

43-46-10, 43-46-46.