«Поезія, що музикою серце надихає»

Дата: 25.03.2019 12:46

21 березня з нагоди Всесвітнього Дня поезії у Залі засідань Великогаївської сільської ради відбувся поетичний калейдоскоп: «Поезія, що музикою серце надихає». На свято завітали талановиті жінки письменниці – Наталія Лящинська-Труш та Василина Вовчанська.

Наталія презентувала свою книгу «Життя мого і віри джерело». Розповіла про те, як зародилася ідея написання книги,а саме для своїх учнів через обмаль інформації про історію рідного краю і чому вона саме так називається. Також зачитувала свої вірші – «Молитву», вірш «Крик німий розриває тишу» присвячений рідним, яких уже немає, та інші.

Василина Вовчанська розпочала свій виступ із автобіографічного вірша. Зачитувала вірші про кохання, гуморески, прозу.

Запросивши усіх бажаючих продекламувати вірш улюбленого поета або свій вірш, завідувачка клубом села Красівка Любов Васусь прочитала свої вірші – про те, що хоче жінка, про матір, про війну і тугу матері за сином. Оксана Римар прочитала свій вірш, який присвятила чоловікові, бібліотекар села Товстолуг Ольга Сопільник прочитала один із віршів Лесі Любарської, заступник голови Великогаївської ОТГ Галина Кравчинюк продекламувала вірш «Щастя».

Усі, хто зачитував вірші отримали в подарунок від Василини Вовчанської збірку поезій.

Захід був цікавим і змістовним, адже світ поезії прекрасний та незвіданий і кожен, хто потрапляє у нього отримує безмежність естетичної насолоди і влаштовує свято своїй душі.

Любімо поезію, відчуваймо її гармонію, дихаймо нею аби змінювати світ на краще!