Про важливість легального працевлаштування в рамках флешмобу

Дата: 21.03.2019 17:00

З метою привернення уваги громадськості до проблем нелегальних трудових відносин, спеціалісти Тернопільського об’єднаного управління  провели біля торгового центру в центральній частині міста флешмоб.

За допомогою плакатів: «Легальна заробітна плата сьогодні – це наповнення бюджетів, кошти на виплату пенсій та соціальна захищеність завтра» - організатори заходу привертали увагу жителів та гостей міста.

Під час акції фахівці Фонду зосереджували увагу перехожих на наявності страхового стажу, який при нарахуванні пенсії враховується пропорційно сплаченим страховим внескам на державне пенсійне страхування та закликали оформляти трудові відносини.

Для здійснення контролю за повнотою та достовірністю відображення даних в реєстрі застрахованих осіб, спеціалисти об’єднаного управління запропонували учасникам заходу реєстрацію на Веб-порталі Пенсійного фонду України та послугу СМС- інформування -  як зручні та сучасні форми електронних послуг.