Єдиний казначейський рахунок для митних платежів: зміни

Дата: 21.03.2019 14:11

Відповідно до наказу Державної фіскальної служби України від 10.01.2019 № 14 «Про запровадження пілотного проекту» з 18 лютого 2019 року впроваджено такий проект із переведення підприємств на обслуговування через депозитний рахунок 3734, відкритий у Державній казначейській службі України на ім’я Державної фіскальної служби України, так званий «Єдиний казначейський рахунок».

У зв’язку з цим, поетапно змінюється система зарахування авансових платежів (передоплати), що вносяться до/або під час митного оформлення товарів.

У Тернопільській митниці ДФС звертають увагу, що вже з 18 березня 2019 року підприємства перераховуватимуть кошти авансових платежів виключно на «Єдиний казначейський рахунок». Рахунки митниць ДФС для поповнення авансових платежів підприємствами буде заблоковано!

З 18 березня до 16 квітня 2019 року залишки коштів на рахунках митниць ДФС можуть бути використані для митного оформлення товарів. Вже з 16 квітня   2019 року буде припинено митне оформлення товарів через зазначені депозитні рахунки, а кошти, що залишилися на рахунках митниць, будуть повертатися на рахунки підприємств за відповідною заявою.

Повернення підприємствам коштів авансових платежів здійснюватиметься протягом 1095 днів із дня внесення таких коштів на рахунок відповідно до Порядку повернення, затвердженого наказом Мінфіну від 18.07.2017 № 643 «Про затвердження Порядку перерахування до державного бюджету митних та інших платежів, які вносяться до/або під час митного оформлення» (зі змінами)..

Реквізити депозитного рахунку 3734, відкритого на ім’я ДФС  (єдиний рахунок) для зарахування авансових платежів (передоплати):

Рахунок: 37341039292197.

Банк отримувача: ДКСУ (Держказначейство).

МФО банку: 899998.

Отримувач: ДФС України.

ЄРДПОУ: 39292197.

Докладніші консультації – у Центрі обслуговування платників або за телефоном:

43-46-10, 43-46-46.