Для жителів Тернопільського району триває інформаційно-роз’яснювальна робота щодо перерахунку пенсій з 1 березня 2019 року та виплати житлової субсидії у готівковій формі

Дата: 11.03.2019 17:24

В рамках проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо перерахунку пенсій з 1 березня 2019 року та виплати житлової субсидії у готівковій формі, спеціалісти Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області спільно із спеціалістами Управління соціального захисту населення Тернопільської районної державної адміністрації провели виїзні прийоми у селищі Велика Березовиця та селі Острів.

Заступник начальника об’єднаного управління Галина Гумницька пояснила присутнім, що для кожного пенсіонера розмір підвищення визначений в автоматизованому режимі окремо, в залежності від тривалості страхового стажу та індивідуального коефіцієнту заробітної плати, з якого провадиться обчислення пенсії. Крім того, додала, що рішенням Уряду встановлено одноразову доплату до пенсій призначених відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», в розмірі 2410,17 гривень. Фахівець Фонду наголосила, що особи, які мають повний страховий стаж і розмір їх пенсійної виплати станом на 01.03.2019 є меншим 1669,20 грн., отримають таку доплату рівними частинами у березні та квітні 2019 року – по 1205,08 грн щомісячно.

Також організатори заходу поінформували присутніх про порядок доставки органами Пенсійного фонду монетизованих субсидій пенсіонерам одночасно з пенсією та надали консультації з питань, пов’язаних з визначенням права на субсидію та її розміром.