До уваги підприємців!

Дата: 06.03.2019 17:38

До уваги підприємців!

Шановні приватні підприємці! Дбайте про майбутню пенсію вже сьогодні! Своєчасно сплачуйте кошти, розрахуйтеся з боргами зі сплати страхових внесків та єдиного соціального внеску, в установлені терміни подавайте звітність до системи персоніфікованого обліку - це забезпечить вам право на отримання пенсійних та соціальних виплат.

Наявність недоїмки зі сплати страхових або єдиного внесків не дозволяє зарахувати до страхового стажу періоди роботи в повному обсязі, і приватний підприємець ризикує залишитися без права на отримання пенсії та інших соціальних виплат.

Щодо уточнення порядку сплати, сум заборгованості з єдиного внеску фізичні особи-підприємці (всі які здійснювали і не здійснювали підприємницьку діяльність) можуть звернутися до Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області за одресою вулиця Руська, 17, каб.408.

Закликаємо усіх приватних підприємців: розрахуйтеся з боргами по страхових та єдиному внесках! Це забезпечить вам право на отримання пенсійних виплат та інших соціальних допомог.

Михайло Комлєв

Начальник відділу інформаційно-аналітичного забезпечення