„Спортивна зима” серед учнів та дорослих Великогаївської об’єднаної територіальної громади

Дата: 27.02.2019 09:28

Фото без опису  Всеукраїнські фізкультурно-оздоровчих заходи „Спортивна зима” завітали

до Великогаївської об’єднаної територіальної громади.

Змагання проходили  у селі  Великі  Гаї, Тернопільського району.  Учасників гостино приймала  в себе   Великогаївська ЗОШ І-ІІІ ст., у спортивному залі якої  проходили  спортивні випробування. Аби позмагатись між собою до Великих Гаїв приїхали команди:Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний начальний заклад с.Скоморохи» Великогаївської сільської ради, Комунальний заклад «Загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів села Прошова»  Великогаївської сільської ради,  Навчально- виховнй комплекс «Дичківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» - дошкільний навчальний заклад села Дичків Великогаївської ОТГ, та дві команди Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Великі Гаї.

Учні змагались  у «бігу Змійкою», естафеті «Баскетбол», «Ведення м’яча», «Боулінг», «Посади картоплю» та  «Смуга перешкод».

Усі команди самовіддано та дружно боролись за  перемогу, адже захищали честь своїх  рідних шкіл.

В результаті, перше місце завоював спортивний колектив  Навчально- виховного комплексу «Дичківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» - дошкільний навчальний заклад села Дичків Великогаївської ОТГ, друге місце виборола команда «Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – дошкільний начальний заклад с.Скоморохи» Великогаївської сільської ради, третє місце посіла команда № 1 Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Великі Гаї.

Чоловіки та жінки змагались у дартсі, поштовху гирі однією рукою, армреслінгу, згинанні та розгинанні рук в упорі лежачи.

Перше місце серед дорослих виборола команда села Баворів, друге місце завоювала команда села Великі Гаї, третє місце  посіла команда села Товстолуг- усі села  Великогаївської територіальної громади.

Команди, які у підсумку всіх видів посіли І-ІІІ місця, нагороджені грамотами, а учасники команд – медалями, сувенірною та нагородною атрибутикою з логотипом Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”.

Усі учасники змагань, дорослі та діти, отримали призи від ПрАТ «Тернопільський молокозавод».

Висловлюємо щиру подяку  Тернопільському обласному центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” та особисто директору Володимиру Ванджурі за чудово проведений захід.

Сподіваємося на спільну співпрацю  між Тернопільським обласним центром фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” та Великогаївською об’єднаною територіальною громадою і надалі, в плані підготовки та проведення заходів для дітей, молоді та жителів громади.