Заклад загальної середньої освіти І-ІІІст. - заклад дошкільної освіти с. Товстолуг приймає гостей.

Дата: 28.12.2018 16:27

Фото без опису28 грудня 2018 року заклад загальної середньої освіти І-ІІІст. - заклад дошкільної освіти с. Товстолуг Великогаївської ОТГ відвідали Народний депутат України Тарас Юрик, депутат обласної ради Юрій Березовський, голова Великогаївської обєднаної територіальної громади Олег Кохман, депутат Великогаївської сільської ради Степан Гуля та староста сіл Товстолуг і Застінка Юрій Присяжний.  Поважні гості завітали в переддень святкових днів, щоби особисто побачити як відремонтовано фасад Товстолузької школи, побажати  колективу та учням веселих новорічних та різдвяних свят. Адже саме народний депутат України, блок БПП "Солідарність" Тарас Юрик  найбільше долучився до проведеної роботи, по реконструкції  фасаду та перекриттю даху школи.

Олег Кохман висловив щиру подяку Народному депутату України Тарасу Юрику,  а також депутатам Великогаївської сільської ради за виділенні кошти на ремонт та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.