Винесення меж

Дата: 30.10.2018 11:07

ДП "Тернопільський науково дослідний та проектний інститут  землеустрою"  спільно з працівниками КП "Громада-сервіс", відділом житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою   проводяться роботи по винесенню в натурі (на місцевості) меж земельних ділянок на які встановлено обмеження "Охоронна зона ландшафтного заказника місцевого значення "Наші гаї"" згідно розробленого та затвердженого Проекту  землеустрою з організації та встановлення меж територій ландшафтного заказника місцевого значення "Наші Гаї" в межах населеного пункту Великогаївської сільської ради на підставі рішення Тернопільської обласної ради від 17.06.2010 року № 990. Відповідно до ст. 53  Закону України "про природно-заповідний фонд України" Ландшафтний заказник місцевого значення  "Наші Гаї" площею 39,9 га передано під охорону Великогаївській сільській раді.  Відповідно до   п. «е» ч. 1 ст. 211 Земельного кодексу України та ст. 56 Кодексу України про адміністративні  правопорушення передбачено  адміністративну відповідальність за знищення межових знаків.

Докумкенти: