Делегація з Польщі

Дата: 26.10.2018 15:02

Сьогодні на завершені робочого тижня Великогаївську об’єднану територіальну громаду відвідала делегація з учнів та вчителів Ягелонського воєводства з подставової школи №2 ім. Яна Павла II з міста Нове-Място.

Учні та вчителі з Польщі мали можливість побачити як працює ЦНАП Великогаївської ОТГ, відвідати опорну школу села Великі Гаї та дитячий садочок «Країна Дитинства». Голова громади Олег Кохман розповів їм про досягнення Великогаївської ОТГ за три роки децентралізації , які втілились у житті громади. На завершення відвідин представникам з Польщі було презентовано карту Великогаївської громади на згадку.