Нарада з працівниками культури

Дата: 09.10.2018 16:01

9 жовтня 2018 року у залі засідань Великогаївської сільської ради відбулася робоча нарада з працівниками культури Великогаївської об´єднаної територіальної громади. Обговорено основні проблеми розвитку культурної сфери громади, перспективи сьогодення та майбутнього в даній галузі. Окрім цього, із робочими питаннями виступили – головний спеціаліст управління культури Тернопільської обласної державної адміністрації Коваль В.Р., провідний методист Тернопільського методичного центру народної творчості Виспінський І.Я. та заступник сільського голови Кравчинюк Г.І. Як зауважив голова громади Олег Кохман: «без культури і освіти не можливий розвиток майбутнього покоління України», і тому висловив побажання, постійно удосконалювати роботу по проведенню заходів в закладах культури громади та якомога прозоріше висвітлювати свою роботу в засобах масової інформації та мережі інтернет.