Зустріч з працівниками соціальної сфери с. Великі Гаї стосовно питань користування земельними ділянками
10 жовтня відбулася робоча зустріч сільського голови Олега Кохмана з працівниками соціальної сфери та жителями села Великі Гаї. Протягом зустрічі обговорювалися питання про розроблення детального плану на земельні ділянки передані у власність працівникам соціальної сфери для ведення особистого селянського господарства з метою подальшої зміни цільового призначення земельних ділянок для будівництва житла.
Крім того, жителі села Великі Гаї, які мають в тимчасовому користуванні земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства на землях резервного фонду були повідомлені про намір сільської ради розробити детальний план забудови території на землях резервного фонду в 2019 році. Додатково користувачі земельних ділянок були попереджені про вилучення даних земельних ділянок з тимчасового користування після розробки детального плану та переведення земельного масиву в житловий фонд.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394875/a482fc0e922023c46855be5a41f9531f.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394875/d2eebe18c708c3fe5ee514641a1fe5d9.jpg)