До Великогаївської громади завітав поважний гість

Дата: 10.10.2018 09:43

8 жовтня 2018 року у залі засідань Великогаївської сільської ради відбулася зустріч працівників сільського ради з відомим у цілому світі, заслуженим професором університету Цукуби, Японія і заслуженим професором Індійського технологічного інституту Кампур, міжнародним експертом у сфері TQM (Тотального Якісного Управління) та «Проривного менеджменту» Шіджі Шибою.

Голова громади Олег Кохман презентував почесному гостю стратегію розвитку Великогаївської об´єднаної територіальної громади. На прохання працівників апарату сільської ради, пан Шидзі висловив своє бачення ефективного розвитку нашої громади та порадив сфокусуватися на конкретних, чітко визначених програмах і удосконалювати рівень життя наших жителів поступово, крок за кроком.