«Матч Дружби» у Великих Гаях

Дата: 09.10.2018 16:18
Кількість переглядів: 2027

8 жовтня 2018 року у місті Тернополі та в селі Великі Гаї вперше на теренах України відкрили соціально-спортивну школу футбольного клубу «Реал Мадрид». Вона працюватиме для дітей із соціально незахищених верств населення, повністю на безоплатній основі.

Фото без опису

У відкритті школи взяли участь: уповноважений посол ФК «Мадридського Реалу», чемпіон світу та Європи, двічі переможець Ліги чемпіонів - Альваро Арбелоа; керівник благодійного фонду «Реал» - Єлєна Фернандез; міністр закордонних справ України - Павло Клімкін; керівництво нашої області та міста Тернополя, благодійники з ФБ "Епіцентр дітям".

Фото без опису

З вітальним словом виступили: віце-президент федерації футболу України - Собуцький Олег Михайлович, голова Великогаївської об´єднаної територіальної громади - Кохман Олег Андрійович та голова федерації футболу Тернопільської області - Юрик Тарас Зіновійович.

Фото без опису

Найменші жителі нашої громади зустрічали гостей запашним короваєм та вручили їм пам´ятний сувенір. Після урочистого відкриття школи, на стадіоні села Великі Гаї відбувся «матч дружби» між ветеранами українського та іспанського футболу разом із 105 дітьми бенефіціaрами, які є учасниками сoціaльнo-спoртивнoї шкoли Фoнду «Реaл Мaдрид». Чотири команди діток разом із ветеранами футболу України - Едуардом Цихмейструком і В’ячеславом Свідерським та іспанського футболу – друзів Фонду «Реал Мадрид» – Едвіна Конго і Хосе Луіса Кабрера Кави, зіграли футбольну гру. Право виконати перший удар у футболі довірили послу мадридського «Реалу» Альваро Арбелоа, а спостерігав за грою легенда київського «Динамо» минулих років - Дем'яненко Анатолій Васильович.

Фото без опису

На закінчення свята автограф та фотосесії здавалось не буде кінця.