Карасик-2018

Дата: 03.10.2018 15:27

30 вересня 2018 року у Великогаївській об´єднанній територіальній громаді на території ставку поблизу сіл Товстолуг та Білоскірка, відбувся перший чемпіонат з ловлі риби поплавцевою вудкою, «Карасик - 2018», серед дітей віком 12 – 16 років.

Участь у чемпіонаті взяли понад двадцять діток, які зареєструвалися в оргкомітеті. В результаті перше місце виборов Сосновий Дмитро з с. Товстолуг, друге місце Галечик Максим с. Застінка, третє місце Сосновий Максим с. Товстолуг.

В кінці змагань староста  сіл Грабовець і Білоскірка Микола Дорош від імені Великогаївської об´єднанної територіальної громади нагородив переможця та призерів кубками, грамотами та цінними подарунками.

Голова Великогаївської сільської ради Олег Кохман, висловлює щиру подяку єгерю ГО "Тернопільській районній організації товариства мисливців та рибалок" Роману Каракуцю, а також старостам Миколі Дорошу і Юрію присяжному, джепутату села Білоскірка Андрію Колосівському та всім присутнім під час проведення чемпіонату.