Тридцята сесія сьомого скликання

Дата: 02.10.2018 10:12

28 вересня 2018 року в залі засідань Великогаївської сільської ради відбулася чергова тридцята сесія сьомого скликання депутатів Великогаївської об’єднаної територіальної громади під головуванням сільського голови Олега Кохмана.

На цій сесії було розглянуто ряд важливих питань: про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік, про передачу міжбюджетного трансферу до Тернопільського бюджету, розгляд звернення Тернопільської міської ради, про затвердження передавальних актів, про внесення змін складу комісії при Великогаївській сільській раді, про приєднання до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих рад, про затвердження порядку визначення та відшкодування Великогаївській сільській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства, про виділення допомог на лікування жителям громади, про внесення змін до рішення 21-ої сесії Великогаївської сільської ради №427 від 20.12.2017 року «Про встановлення батьківської плати за харчування дітей у шкільних навчальних закладах у 2018 році», земельні питання, в тому числі виділення земельних ділянок учасникам АТО, про пайову участь замовників у розвитку інфраструктури тощо.