Нарада по ЦНАПУ

Дата: 19.09.2018 17:00

18 вересня 2018 року в адміністративному будинку Великогаївської сільської ради відбулася зустріч по створенню Центру надання  адміністративних послуг «Прозорий офіс» (надалі - ЦНАП) під керівництвом голови Великогаївської сільської ради Олега Кохмана.

Фото без опису

Вступне слово було надано заступнику директора економічного розвитку і торгівлі Тернопільської обласної державної адміністрації Казмірчуку О.В. та  першому заступнику голови Тернопільської районної державної адміністрації Осядачу В.Б.

В зустрічі взяли участь велика кількість представників  надавачів соціальних послуг на території Тернопільського району та області. Зокрема,  начальник управління Держгеокадастру у м. Тернопіль та Тернопільському районі Левчик Р.З.,  начальник Тернопільського об´єднаного управління пенсійного фонду України в Тернопільської області Глух Т.Г.,  представники Тернопільського міськрайонного центру зайнятості Приступа Г.Т. та Кондира І.В., директор департаменту соціального захисту населення Боярський В.А., представник служби у справах дітей Тернопільської обласної державної адміністрації, директор Тернопільського обласного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді, представники управління соціального захисту населення Тернопільської районної державної адміністрації.

Олег Андрійович висловив щиру подяку всім присутнім за досягнення взаємної згоди на спільну плідну співпрацю в розвитку Великогаївської об’єднаної територіальної громади.