Конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 13.09.2018 12:38

Великогаївська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад у Великогаївській сільській раді:

начальника Центру надання адміністративних послуг;

- спеціаліста першої категорії відділу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою

Вимоги до кандидатів:

На посаду начальника Центру надання адміністративних послуг: громадянство України, вища освіта за  освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;  знання державної мови; вміння роботи на комп’ютері на рівні користувача; стаж роботи  не менше 5 років.

Посадові обов’язки: забезпечення виконання завдань, покладених на центр у сфері надання адміністративних послуг; надання суб’єктам звернень вичерпної інформації та консультацій щодо вимог та порядку надання адміністративних послуг; надання адміністративних послуг у випадках, передбачених законом.

Знання Конституції України, законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади запобігання і протидії корупції», «Про адміністративні послуги», нормативні документи, що стосуються державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, сфери надання адміністративних послуг, укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти, що регулюють розвиток відповідної сфери (галузі) управління. Практику застосування чинного законодавства, основи державного управління, економіки, фінансів та права.

На посаду спеціаліста першої категорії відділу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою: громадянство України, базова вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; знання державної мови; вміння роботи на комп’ютері на рівні користувача; без вимог до стажу роботи.

Посадові обов’язки: забезпечення реалізації сільською радою, її виконавчим комітетом своїх повноважень у сфері житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою населених пунктів Великогаївської сільської ради; підготовка пропозицій сільській раді, щодо управління об'єктами житлово-комунального господарства, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста, забезпечення їх належного утримання та ефективної експлуатації, необхідного рівня та якості послуг населенню, виконання ремонтно-будівельних робіт на замовлення населення; проводити контроль документів, що стосуються роботи відділу; забезпечувати у межах своєї компетенції контроль за станом справ у сфері житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою на відповідній території.

Для участі у конкурсі подаються такі документи: копія паспорта громадянина України; довідка про ІНП; письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади в органах місцевого самоврядування, до якої додається резюме у довільній формі; письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки; копія (копії) документа (документів) про освіту; посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою; заповнена особова картка встановленого зразка; декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних); довідка про відсутність судимості; дві фотокартки розміром 4х6 см

Документи на конкурс приймаються протягом 15-ти календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс за адресою: вул. Галицька, 47, с. Великі Гаї, Великогаївська сільська рада

Додаткові відомості про умови конкурсу за телефоном: 49-02-98, 49-03-72, контактна особа: Мар’яш Олександра Василівна.