З ювілеєм

Дата: 07.09.2018 12:18

7 вересня 2018 року, свій 80-річний ювілей святкувала  дуже добра, щира, хороша Людина – Марія Іванівна Сабадаж. Лише декілька тижнів назад вона закінчила свою трудову діяльність у навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.- дошкільний навчальний заклад» с. Великі Гаї.

Цю чуйну, працьовиту, уважну, завжди усміхнену медсестру знають усі школярі Великих Гаїв, їх батьки, бабусі і дідусі. Адже, вона надавала першу медичну допомогу, вміла розрадити, допомогти в будь-якій ситуації – чи то біль живота, чи голови, чи вдарився, чи невдало стрибнув, чи забув вдома поїсти…….ще можна багато перечисляти . Марія Іванівна завжди вміла гарно згладжувати будь-які нестандартні ситуації, що виникали на роботі, з усіма знаходила спільну мову, вміла працювати і відпочивати. Хоча доля у неї нелегка, проте вона мужньо несла завжди свій хрест. Ця весела і неповторна жінка має феноменальну пам'ять, читає без окулярів, співає, декламує, дуже смачно готує, завжди уважна до всіх родичів, знайомих, співробітників, ніколи не забуває їх привітати з будь-якої нагоди.

Фото без опису

Голова сільської ради Олег Кохман спільно із заступником голови Галиною Кравчинюк, секретарем ради Іриною Скочеляс та начальником відділу  культури, молоді та спорту Степаном Гулею прийшли аби привітати Марію Іванівну з цією визначною датою. побажали довгих років життя при доброму здоров’ї,  заспівали «Многая літа!»

Фото без описуФото без описуФото без опису

Олег Андрійович побажав  подорожувати країнами щастя, зустрічати світанки натхнення, радіти кожному дню, летіти до успіху, кохати усім серцем, долати будь-які труднощі, завжди знаходити своє місце під сонцем у цьому житті.