Село Великі Гаї гідно представили громаду

Дата: 10.09.2018 11:59

Фото без опису

8 та 9 вересня 2018 року в таборі відпочинку «Лісовий», що знаходиться в селі Скоморохи Бучацького району Тернопільської області, відбулася спартакіада «Краще спортивне село Тернопільщини» присвячена Дню фізичної культури та спорту.

На цих іграх Великогаївську територіальну об’єднану громаду представляла спортивна команда с. Великі Гаї. Гаївчани виступали в таких видах спорту як: волейбол, шахи, шашки, настільний теніс, перетягування линви та гирьовий спорт.

Особливо слід відзначити Козаревського Назара, Семеняка Євгена, Ізб´янського Дмитра, Яцишина Тараса, Поглода Віталія, Кісь Григорія, Кучерепу Тараса, Ізб´янського Сергія, які стали переможцями в змаганнях з волейболу обігравши в турнірі всіх своїх суперників, програвши лише волейболістам зі с. Колодіївка Підволочиського району одну партію та змогли зібратися і перемогти в наступних двох партіях, завершивши турнір без поразок.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Бойко Віталій дуже добре виступив в змаганнях з настільного тенісу також обігравши всіх своїх опонентів ставши переможцем у своїй дисципліні.

Фото без описуФото без опису

Хемій  Таня представляла с. Великі Гаї у змаганнях з шахів та шашок посівши друге місце в обидвох турнірах.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Віталій Караба в змаганнях з гирьового спорту піднявши гирі 32 рази задовільнився п´ятим місцем. Слід сказати, що волею жереба він виступав першим і суперники знаючи результат обігнали Віталія лише на декілька піднімань.

Фото без описуФото без опису

В перетягуванні линви, виступали Віталій Караба, Володимир Мозіль, Валерій Гончарук, Євген Семеняк, Тарас Яцишин, Андрій Лозінський, які вибороли п´яте  місце, хоча потрібно зауважити, що змагання відбувалися по незрозумілій системі. Волею жереба в першій спробі зійшлися з дуже сильним суперником і поступилися, не маючи більше шансів піднятися вище.

Фото без описуФото без опису

Отже, після двох днів напружених баталій, в загальному заліку перемогу отримало село Іванків Борщівського району, другими стало село Великі Гаї  Тернопільського району, третє село Вікторівка Козівського району.