У Дичкові Великогаївської ОТГ збудують «пункт здоров’я»

Дата: 13.08.2018 09:10
Кількість переглядів: 2028

У понеділок, 13 серпня, для жителів села Дичків, що входить до Великогаївської обєднаної територіальної громади, відбулася значна подія. Заклали та освятили перший камінь у будівництві фельдшерського пункту, або як зараз модно говорити «пункту здоровя».

Фото без опису

Подія відбувалася за участі голови громади Олега Кохмана, його співробітників та жителів села.  Освятив будівництво настоятель сільської церкви отець Олег.

Фото без описуФото без опису

«Що може бути важливішим, аніж людське здоров’я? Певна річ, нічого. Тому ми докладаємо максимум зусиль, щоб жителі нашої громади завжди мали можливість отримати швидкі та якісні медичні послуги.

Для цього й будуємо у Дичкові фельдшерський пункт. Тут прийматимуть пацієнтів сімейні лікарі і жителям села вже не потрібно буде їхати деінде за меддопомогою.

За допомогою держави, заручившись підтримкою обласної та районних влад ми впевнено рухаємось вперед та втілюємо те, що прописали у Стратегічному плані розвитку Великогаївської громади», - сказав Олег Андрійович.

Фото без опису

Окрім того, наголосив голова, що у цьому приміщенні буде розміщений ще й офіс старости села.  Все для комфорту людей!