Моє село- моя колиска

Дата: 03.08.2018 12:13

Фото без опису 29 липня в селі Скоморохи Великогаївської громади відсвяткували день села.

Фото без опису   Надзвичайно людно було біля сільської школи. На святкування  зібралися жителі та гості  – від малого до великого. Привітала громаду та його жителів заступник сільського голови Великогаївської сільської ради Галина Кравчинюк,  та  побажала жителям села процвітання, а кожній родині — щастя, достатку, злагоди та добробуту, а також передала вітання від голови громади Олега Кохмана усім жителям села  хто носить імя Володимир з днем ангела.

Фото без опису   Ведучі свята Алла Юзва та Тарас Янковський  від усього серця вітали теплими словами односельчан. Сільські аматори сцени разом завклубом  Ігорем Задирайко та Тетяною Башняк  організували святковий концерт, звучали  веселі пісні, вірші, гуморески для жителів та гостей села Скоморохи.