ОГОЛОШЕННЯ «Про проведення конкурсу на вакантну посаду директора комунального закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Товстолуг" Великогаївської сільської ради Тернопільської області»

Дата: 31.07.2018 17:31

Відділ освіти виконавчого комітету Великогаївської сільської ради відповідно до наказу від 31.2018 р. № 111-од «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Товстолуг" Великогаївської сільської ради Тернопільської області» повідомляє про оголошення конкурсу на посаду директора комунального закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Товстолуг" Великогаївської сільської ради Тернопільської області, що знаходиться за адресою: 47742, Тернопільська область, Тернопільський район, с. Товстолуг, вул. Шевченка, 12.

Кваліфікаційні вимоги:

Посаду директора комунального закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Товстолуг" Великогаївської сільської ради Тернопільської області може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Умови оплати праці:

Посадовий оклад директора закладу відповідає 15 тарифному розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці. Передбачаються надбавка за вислугу років, надбавка за престижність праці, матеріальна допомога на оздоровлення.

Для участі у конкурсі до Відділу освіти виконавчого комітету Великогаївської сільської ради за адресою: Тернопільська область, Тернопільський район, с. Великі Гаї вул. Галицька 47 подаються такі документи:

- заяву про участь у конкурсі (додаток 1);

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня спеціаліста;

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» (додаток 2).

Строк подання документів – з  1 серпня 2018 року до  20 серпня 2018 року.

Уповноважена за надання інформації, прийом документів,  про конкурс – Копит Марія Ігорівна, тел. 49-03-83 електронна пошта: 40616842@mail.gov.ua.

Конкурсний відбір проводиться у приміщенні Відділу освіти виконавчого комітету Великогаївської сільської за адресою: Тернопільська область, Тернопільський район, с. Великі Гаї вул. Галицька 47 – 31 серпня 2018 року.

Конкурсний відбір переможця проводиться у 3 етапи:

І етап – письмова тестова перевірка на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти.

ІІ етап – перевірка професійних компетентностей.

ІІІ етап – публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку комунального закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Товстолуг" Великогаївської сільської ради Тернопільської області.

• Перелік питань відповідно до яких сформовані тестові завдання, зразок ситуаційного завдання (додаток  3).
  • Критерії оцінювання етапів конкурсу  (додаток  4).

Голові конкурсної комісії

(прізвище, ім’я та по батькові)

(адреса місця проживання)

(контактний телефон)

З А Я В А *

Я,

(прізвище, ім’я та по батькові)

даю згоду на участь в конкурсному відборі на заміщення вакантної

посади                                                                                                                                 (повна назва посади, на яку оголошено конкурсний відбір)

До заяви додаю:

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

«_           »_             20         року

(особистий підпис)                                                                        П.І.Б.

* Заява має бути написана власноручно.

Голові конкурсної комісії

Примітка: для отримання більш повної інформації про конкурс натисніть на слова "оголошення конкурсу" в четвертому рядку тексту