Засідання робочої групи з впровадження на території ОТГ Плану удосконалення надання послуги «Поводження з твердими побутовими відходами / прибирання місць загального користування»

Дата: 26.07.2018 16:16

Фото без опису 25 липня 2018 року в рамках Протоколу про співробітництво між «Кооперативів Хаузінг Фаундейшен», що здійснює господарську діяльність під назвою «Глобал Комьюнітіз» та виконує програму Агентства США з міжнародного розвитку «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність («DOBRE»)» та Великогаївською сільською радою, відбулося чергове засідання робочої групи з впровадження на території ОТГ Плану удосконалення надання послуги «Поводження з твердими побутовими відходами / прибирання місць загального користування».

Фото без опису     В роботі групи взяли участь: голова Великогаївської сільської ради Олег Кохман, представники програми «DOBRE» Маїс Ваноян, Максим Бурдавіцин та Михайло Козирєв, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Галина Кравчинюк, начальник відділу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Великогаївської сільської ради Василь Гордій, начальник юридичного відділу Великогаївської сільської ради Михайло Лисиканич, заступник начальника відділу освіти виконавчого комітету сільської ради Ігор Глива, директор КП «Громада-сервіс» Олег Колісник, представник ГО «Поштовх Вперед» Наталія Поглод.

Фото без опису     В процесі зустрічі обговорено ключові проблеми у сфері поводження з твердими побутовими відходами та благоустрою території Великогаївської ОТГ. Акцентовано увагу на сильних і слабких сторонах громади в даній сфері, а також необхідності здійснення детального SWOTаналізу. Представниками програми «DOBRE» надано рекомендації щодо підготовки проектної заявки від ОТГ.

Підготував Олег Колісник