Відбулося засідання двадцять сьомої сесії сільської ради

Дата: 25.07.2018 16:40

Фото без опису 24 липня 2018 року о 14:00 год. в приміщенні Великогаївської сільської ради (село Великі Гаї, вул. Галицька, 47) відбулося засідання позачергової двадцять сьомої сесії  Великогаївської сільської ради сьомого скликання.

Фото без опису  На сесії були розглянуті наступні питання:

1. Звіт про виконання бюджету за 6 місяців 2018 року.

2. Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік

3. Про передачу функцій з утримання об’єктів благоустрою Великогаївської сільської ради Комунальному підприємству «Громада-Сервіс».

4. Про передачу КП «Громада-сервіс» у безоплатне користування (позичку) нежитлових приміщень комунальної власності.

5. Про передачу Відділу освіти виконавчого комітету Великогаївської сільської ради у безоплатне користування (позичку) нежитлових приміщень комунальної власності.

6. Про виготовлення гербових печаток для старост сіл.

7. Про припинення діяльності Красівської філії навчально-виховного комплексу  «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад с. Великі Гаї» Великогаївської сільської ради Тернопільської області.

8. Про оголошення конкурсу на оренду нежитлових приміщень комунальної власності сільської ради.

9. Про внесення доповнень до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік (щодо затвердження Положення про Порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам на території Великогаївської сільської ради).

10. Про передачу основних засобів.

11. Різне.

Фото без опису  По описаних питаннях доповідали: начальник відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку сільської ради Наталія Бойко, начальник юридичного відділу Михайло Лисиканич, начальник відділу освіти Мирослав Дишкант та директор КП «Громада-сервіс» Олег Колісник.