«Академії футболу» у Великих Гаях бути

Дата: 12.07.2018 17:12

«Академії футболу» у Великих Гаях бути!

За результатами засідань 27.12.2017, 01.03.2018 і 22.03.2018 Конкурсна комісія з відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, за програмою регіонального розвитку №2 "Сільський розвиток" відібрала проект
Центр активних видів спорту (Тернопільська ОДА) .

11 липня 2017 року відбулася зустріч Великогаївського сільського голови Олега Кохмана з народним депутатом Тарасом Юриком, головою районної державної адміністрації Олександром Похилим та творчим керівником проекту НПАБ «Ліцензіарк» Олегом Слєпцовим, щодо напрацювання проектної пропозиції по реалізації Проекту регіонального розвитку «Центр активних видів спорту», будівництво якого заплановано в с. Великі Гаї. До обговорення будівництва «Академії футболу» та окультурення паркової зони «Гаю Кобзаря» долучився і старожил села Великі Гаї -Тарас Вавринів.

Довідково: Проект регіонального розвитку «Центр активних видів спорту» буде реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Cоюзу у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики «Підтримка регіональної політики України» та кошти місцевого бюджету.