У добру дорогу, шановні випускники!

Дата: 23.06.2018 09:30

Милі і дорогі наші випускники!

Ось і настав, мабуть, один з найважливіших днів у вашому житті — випускний. Я бажаю вам завжди з теплотою згадувати шкільні роки, шкільних друзів і, звичайно ж, вчителів, які дали для вас такий важливий поштовх у життя, вклавши саме цінне і потрібне. Нехай у вашому житті буде багато добра, нехай завжди буде в серці любов, а поруч ідуть друзі, які підтримають і допоможуть! Нехай усі ваші заповітні мрії збудуться найкращим чином, і ви зі стійкістю, мужністю і терпінням переможете всі неприємності і подолаєте всі перепони! Я бажаю вам  зробити правильний вибір і стати на ту дорогу, яка допоможе освоїти улюблену і потрібну професію, обійти всі невдачі, перешкоди і придбати ті блага, яких ви прагнете зараз, адже від цього залежить ваше майбутнє.

Сьогодні ми розбудовуємо територіальну громаду, якій, в свою чергу, життєво необхідні працьовиті, свідомі та освічені громадяни. Щиро надіємося, що вже у недалекому майбутньому ви станете опорою та кращою зміною для нас. Адже вболівати за свій край може лише той, хто в ньому народився, хто в ньому виріс, хто його любить, хто за нього переживає.

Отож ми у вас віримо, на вас надіємося, бажаємо всяких гараздів, а ви нас не підводьте!

Фото без опису

З повагою та за дорученням всього колективу, голова Великогаївської об’єднаної територіальної громади Олег Кохман.