Святковий концерт до Дня матері в селі Великі Гаї

Дата: 15.05.2018 17:56

Фото без опису

13 травня 2018 року на співочому полі села Великі Гаї відбувся святковий концерт, приурочений Дню матері. На даний захід прийшло  багато небайдужих людей, які разом веселились та енергійно підтримували оплесками виконавців дитячих і дорослих колективів та солістів.

Щасливі ми, що народились і живемо на чудовій, багатій землі – у славній Україні. Тут жили ще наші прадіди, тут корінь роду українського, що сягає сивої давнини, одвічних добрих  традицій, які ми сьогодні продовжуємо відроджувати. Одна з них – СВЯТО МАТЕРІ, яке відзначають у другу неділю травня(сказали ведучі заходу Яна Андросюк і Богдан Хемій).

Фото без опису

Свято Матері розпочав Народний аматорський хор села Великі Гаї піснею «Пречиста Діво» (керівник Іван Виспінський, концертмейстер Василь Коваль).

Фото без опису

Голова Великогаївської об’єднаної територіальної громади Олег Кохман щиро привітав всіх матерів Великогаївської громади з таким величним святом, побажав їм добра, міцного здоров’я та мирного неба над головою. Також, Олег Кохман зауважив, що заходи до Дня матері проходять по всіх селах нашої громади і усіх матерів героїнь і багатодітних матерів а їх в громаді більше 200 чоловік, буде нагороджено цінними подарунками від сільської ради.

Після виступу голови матерів привітав дівочий ансамбль «Гаївчанки» (керівник Марія Ярема).

Фото без опису

Ведучий  на сцену запросив наймолодших учасників свята-дітей  садочку «Країна Дитинства» села Великі Гаї, які привітали матерів піснею   «Про маму» (музичний керівник Галина Іванова).

Фото без опису

Флешмоб – «Подарунок для мами» виконали вихованці групи «Капітошка» дитсадка  с.Великі Гаї.

Фото без опису

Пісні «Пташечка для мами» та «Найкраща у світі» виконав шкільний дитячий хор (музичний керівник Марія Ярема).

Фото без опису

Танцювальний колектив «Флейм» села Товстолуг привітав матерів танцями «Квіти для Марії» та «Таночок веселих кошенят» (керівник Надія Собчук).

Пісню «Рідна Україна» виконанала Анастасія Калушка.

Фото без опису

Старша група «Поляна квітів» садоча «Країна дитинства» виступила з танцювальною композицією «Вальс».

Фото без опису

А танцювальний колектив «Первоцвіт» тішив глядачів танцем «Гуцулочка»(художній керівник Михайло Качан).

Фото без опису

Маргарити Носко  виконала композицію «Дякую бабусю за таку матусю».

Фото без опису

А Ілона Жаловська пісню «Тобі країно».

Фото без опису

Для дорогих матерів з танцем «Гуцульський» виступили переможці Всеукраїнського танцювального фестивалю-конкурсу «Таланти твої-Україно».

Фото без опису

Пісні «Славні хлопці співаки» і «Пісня гаївських кавалерів для гаївських дівчат» виконав чоловічий склад Народного аматорського хору села Великі Гаї.

Фото без опису

Учні 11-го класу виступили з танцювальним номером «Вальс»(керівник Михайло Качан).

Лірично звучала «Пісня про маму» у виконанні Юлії Телейко.

Фото без опису

А потім знову дівочий ансамбль «Гаївчанки» потішив публіку «Не сваріться моя мамо» та «Дівчата з України» (керівник Марія Ярема).

Фото без опису

Танець «Козачок» танцювали учасники танцювального колективу «Первоцвіт».

Фото без опису

Зразковий аматорський ансамбль танцю з села Баворів «Візерунок» виступили з композицією «Веселі козачата» (балетмейстер Михайло Качан).

Запальний рок-н-рол протанцювали учасники колективу «Первоцвіт».

Фото без опису

Усім, хто долучився до заходів у Великих Гаях та селах нашої  громади, сільський голова Олег Кохман та апарат сільської ради висловлюють щиру подяку за організацію та проведення святкувань, приурочених Дню матері.