Оприлюднення інформації про результати проведення громадських слухань на тему: «Про стан функціонування очисних споруд і підвищення якості очистки стічних вод в с. Великі Гаї»

Дата: 10.05.2018 15:37

РЕЗОЛЮЦІЯ

по громадських слуханнях на тему: «Про стан функціонування очисних споруд і підвищення якості очистки стічних вод в с. Великі Гаї»

Враховуючи пропозиції та результати голосування щодо визначення локації будівництва (реконструкції) очисних споруд, доручити Великогаївській сільській раді визначити оптимальне місце будівництва (реконструкції) очисних споруд на основі додаткового вивчення передового досвіду реалізації подібних проектів, альтернативних технологій очистки, вартості будівництва. Остаточне рішення прийняти з урахуванням принципів оптимального співвідношення ціни-якості, максимального охоплення території очистки, дружності до довкілля. За усіх інших рівних, надати перевагу проектним рішенням, що передбачають розміщення станції очистки на місці існуючих очисних споруд в с. Товстолуг. Про варіанти проектних рішень повідомити громадськість.