Тернопільський район, Тернопільська область

Із вертепом завітали...

Метою вертепу є не просто показати те, що було, але й те, що є сьогодні. Український вертеп говорить про українське Різдво або про Різдво в українській хаті – втілення Божого Слова. «Щоб усякий язик визнав, що Ісус Христос є Господь, на славу Бога Отця» (Фn 2,11).

Зазвичай учасники «живого» вертепу готують заздалегідь релігійну виставу, розподіляють ролі, вчать віршовані тексти, шиють та лагодять костюми. Дійовими особами у таких вертепах є: Ангел, Пастушки, Царі, Жид Мошко та його дружина Сура, Козак та ін.

Із різдвяним вертепом завітали і до Великогаївської сільради зі старостою сіл Товстолуг і Застінка Ю. Л. Присяжним та педагогічним колективом на чолі з директором Товстолузької школи I-III cт О. В. Поврознік та вертеп НВК «ЗОШ I-III ст. – ДНЗ» села Великі Гаї під керівництвом М. В. Яреми.

Дякуємо за театралізоване дійство та зичимо Вам творчого натхнення, здоров’я Вам та Вашим сім’ям, Божого благословення.