Тернопільський район, Тернопільська область

Державна атестація комунального закладу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад с. Козівка» Великогаївської сільської ради Тернопільської області»

До відома батьківської громадськості!

Відповідно до наказу відділу освіти виконавчого комітету Великогаївської сільської ради від 16.03.2017 року № 38 – од «Про проведення державної атестації комунального закладу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад с. Козівка» Великогаївської сільської ради Тернопільської області»

• з 18.05.2017 р. по 24.05.2017 р. була проведена державна атестація даного навчального закладу.

Відповідно до наказу відділу освіти виконавчого комітету Великогаївської сільської ради від 24.05.2017 року № 76 – од «Про результати проведення державної атестації комунального закладу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад с.Козівка» Великогаївської сільської ради Тернопільської області» даний навчальний заклад визнано:

•     атестованим;
  •     таким, що відповідає державним стандартам дошкільної освіти, початкової загальної освіти, базової загальної середньої освіти.