Великогаївська громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Виїзний прийом громадян у селах Грабовець та Баворів Великогаївської об’єднаної територіальної громади

З метою поінформованості громадян з питань пенсійного забезпечення 10 лютого начальником Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Тетяною Глух разом із головним спеціалістом відділу обслуговування громадян Людмилою Хміль та завідувачем сектору адміністрування і захисту інформаційно-аналітичних систем Мирославом Сопільняком, проведений виїзний прийом громадян у селах Грабовець та Баворів, що належать до Великогаївської об’єднаної територіальної громади.

Під час прийому жителі населених пунктів цікавилися низкою важливих питань, зокрема: призначенням, перерахунком пенсій, порядком виплати пенсій працюючим пенсіонерам, та змінами до законодавства, які набули чинності з 1 січня 2017 року.

У рамках виїзного прийому  керівник об’єднаного управління Тетяна Глух зустрілася із старостами сіл, а саме Миколою Дорошем у селі Грабовець та Надією Салабай у селі Баворів. Із старостами обговорила питання віддаленого робочого місця, розповіла про зміни та нововведення в роботі об’єднаного управління, ознайомила з метою і завданнями Стратегії  модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року, про впровадження сучасних інформаційних технологій.

Під час прийому спеціалісти наголосили на необхідності легалізації зайнятості найманих працівників та заробітної плати, від чого залежить розмір майбутньої пенсії. А для розширення знань з пенсійної тематики порекомендували селянам, особливо молоді, використовувати ресурси ВЕБ-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України. Також надали пропозиції сільським радам щодо популяризації послуг з використанням Skype-зв’язку, за допомогою якого зможуть отримувати фахові консультації з пенсійних питань.« повернутися до списку новин