26 лютого відбудуться збори молодіжного активу об’єднаної громади

Дата: 23.02.2018 15:41

Фото без опису 23 лютого 2018 року за участю Великогаївського сільського голови Олега Кохмана, його заступника Галини Кравчинюк, начальника відділу культури, молоді і спорту сільської ради Степана Гулі, а також молодих активістів села Великі Гаї Наталії Поглод та Романа Гуля відбулася нарада щодо діяльності Молодіжної ради Великогаївської об’єднаної територіальної громади.

На нараді було вирішено провести 26 лютого 2018 року в приміщенні актового залу Великогаївської школи збори молодіжного активу об’єднаної громади, на яких обговорити питання щодо діяльності Молодіжної ради та її подальшої співпраці із виконавчим комітетом ОТГ, в т. ч. питання проведення молодіжних заходів, реалізації молодіжних проектів та ін.

Для участі у зборах сільська рада запрошує усіх охочих жителів громади, віком від 18-ти до 35-ти років на 16:00 год. 26 лютого 2018 року у приміщення актового залу Великогаївської школи.