Святкові урочистості в селі Козівка

Дата: 14.10.2017 15:37

14 жовтня 2017 року в селі Козівка Великогаївської об’єднаної територіальної громади відбулись святкові заходи з нагоди: Дня захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці, 75-річниці створення Української повстанської армії та 25-річниці від освячення пам’ятника Степану Бандері.

Свято  розпочалося із богослужіння в церкві святого Миколая Чудотворця. Після богослужіння парафіяни пішою  ходою з  хоругвами вирушили до пам’ятника Степану Бандері де отець-декан Василь Брегін відправив панахиду та розказав історію патріотичного села Козівка.

Голова Великогаївської об’єднаної територіальної громади Олег Кохман разом із керуючим справами Тернопільської районної ради  Богданом Ящиком та  старостами громади: Надією Салабай, Наталією Баньковською, Миколою Дорошем, Ігорем Прусом поклали  квіти до пам’ятника Степану Бандері.

Керуючий справами Тернопільської районної ради  Богдан Ящик від імені депутатського корпусу районної ради привітав  громаду села Козівка із Днем захисника України.

Олег Кохман своїм вітальним словом згадав про хлопців захисників, які і зараз служать та оберігають цілісність нашої держави на східних рубежах та попросив кожного присутнього хто молитвою, хто добрим словом, хто продуктами підтримати в даний час наших захисників.

Після слів голови громади звучали патріотичні пісні і вірші, які підготувала молодь села Козівка для односельчан та гостей дійства.

На завершення заходу  було зроблено загальне фото.