Звіт сільського голови та депутатського корпусу

Дата: 13.03.2018 15:33

Фото без опису 11 березня 2018 року у приміщеннях клубів сіл Великі Гаї та Баворів почергово відбулися сходи громадян. Головною метою даних заходів був щорічний звіт Великогаївського сільського голови, старост та депутатського корпусу.

Фото без опису  В ході заходу мешканцям сіл, які прибули на схід громадян, сільський головою Олегом Кохманом була показана презентація щодо доходів та видатків сільського бюджету за минулий рік, доведено до відома перелік заходів та робіт, проведених за рахунок сільського бюджету у попередньому році, надано відповіді на запитання присутніх.

Фото без опису      Крім сільського голови перед жителями громади звітували старости та депутати ради; виступали заступник, секретар, начальник відділів сільської ради, а також керівники амбулаторій сіл Великі Гаї та Баворів.