Різдвяна коляда у Козівці!

Дата: 10.01.2017 15:15

Фото без опису7 січня 2017 року, на Різдво, у будинку культури села Козівка відбувся святковий концерт.

Свято розпочалося зі слів отця-декана Василя Брегіна, який привітав з Різдвом громаду села Козівка. Отець Василь зауважив, що незважаючи на таку холодну погоду весь зал був заповнений.

Після привітань Отця, була поставлена сценка, як кожна українська сім`я готується до святого вечора і Різдва Христового. Виступ сільського вертепу створив атмосферу свята усім присутнім. Після вертепу лунали колядки, щедрівки і духовні пісні від Козівських артистів, яким допомагав весь зал. На завершення сільський голова Великогаївської об’єднаної територіальної громади Олег Кохман, разом із старостою села Козівка Тарасом Дідиком, привітав усіх з різдвяними святами. Олег Кохман сказав, що в 2016 році було зроблено громадою у селі Козівка і поділився планами роботи на 2017 рік.

На завершення концерту всі дружньо співали коляду «Нова радість стала». Учасникам, які прийняли участь в концерті, були подаровані солодощі від сільської ради.  Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису