Великогаївська громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Тренінг “Основи ефективної комунікації”

   

    5 грудня 2017 року в актовому залі Великогаївської школи I-III ст. пройшов тренінг “Основи ефективної комунікації”. Захід відбувався в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

 

 

 

 

 

     До тренінгу були залучені педпрацівники дошкільних закладів, працівники клубів та будинків культури, а також працівники бібліотек громади.

     Фасилітатором заходу виступив Дмитро Якимець – представник програми «DOBRE».

     Тренінг був присвячений актуальній і важливі темі сьогодення, адже комунікація – це невід’ємна частина нашого життя. Дана захід  також дає можливість краще розумітися в стосунках між людьми, усвідомити природу внутрішньоособистісних і міжособистісних конфліктів, навчитися продуктивним способам спілкування.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Визначальною рисою тренінгу стала комунікативна складова шляхом залучення учасників тренінгу до обговорення важливих питань, пов'язаних з удосконаленням ефективного спілкування.

     Практична сторона зустрічі торкнулася питань модельованих ситуацій, психологічних вправ, які дали можливість отримати оцінку своєї моделі поведінки збоку, порівняти себе з оточенням і скоригувати своє спілкування в наступних ситуаціях.

 

 

 

 

 

 

 

     Тренінг викликав неабияку цікавість серед викладачів-профорієнтаторів, пройшов в атмосфері психологічного балансу, емоційного комфорту, згуртованості і гармонійних відносин із навколишнім світом.

     Учасники заходу отримали велику кількість теоретичної і практичної інформації, яку вони зможуть застосувати вже в найближчий час.

Даний тренінг справив позитивне враження, викликав жвавий інтерес і став корисним для всіх учасників. 

     Бажаємо гарних результатів підвищення комунікативної компетентності в роботі та особистому житті.

 

 « повернутися до списку новин