Тренінг “Основи ефективної комунікації”

Дата: 13.12.2017 15:00

5 грудня 2017 року в актовому залі Великогаївської школи I-III ст. пройшов тренінг “Основи ефективної комунікації”. Захід відбувався в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Фото без опису

До тренінгу були залучені педпрацівники дошкільних закладів, працівники клубів та будинків культури, а також працівники бібліотек громади.

Фасилітатором заходу виступив Дмитро Якимець – представник програми «DOBRE».

Тренінг був присвячений актуальній і важливі темі сьогодення, адже комунікація – це невід’ємна частина нашого життя. Дана захід  також дає можливість краще розумітися в стосунках між людьми, усвідомити природу внутрішньоособистісних і міжособистісних конфліктів, навчитися продуктивним способам спілкування.

Фото без описуФото без опису

Визначальною рисою тренінгу стала комунікативна складова шляхом залучення учасників тренінгу до обговорення важливих питань, пов'язаних з удосконаленням ефективного спілкування.

Практична сторона зустрічі торкнулася питань модельованих ситуацій, психологічних вправ, які дали можливість отримати оцінку своєї моделі поведінки збоку, порівняти себе з оточенням і скоригувати своє спілкування в наступних ситуаціях.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Тренінг викликав неабияку цікавість серед викладачів-профорієнтаторів, пройшов в атмосфері психологічного балансу, емоційного комфорту, згуртованості і гармонійних відносин із навколишнім світом.

Учасники заходу отримали велику кількість теоретичної і практичної інформації, яку вони зможуть застосувати вже в найближчий час.

Даний тренінг справив позитивне враження, викликав жвавий інтерес і став корисним для всіх учасників.

Бажаємо гарних результатів підвищення комунікативної компетентності в роботі та особистому житті.