Легенди мадридського "Реалу" приїдуть у Великі Гаї
Дата: 13.04.2017 13:54
Кількість переглядів: 953
17-18 квітня на другий і третій день Великодніх свят, до нас на Тернопільщину вперше завітають футбольні зірки світового масштабу Франсіско Павон, та Іван Перес, екс гравці футбольного клубу "Реал Мадрид". Вони проведуть майстер-класи для наших діток, зіграють короткі матчі, та поспілкуються з нашими поки маленькими але в майбутньому великими футбольними зірками.
17 квітня з 15:30 год. до 17:30 год. Іван Перес та Франціско Павон будуть тішити публіку на стадіоні села Великі Гаї. Запрошуємо усіх бажаючих!!!![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394875/d3c3313a96b9b9dd654a888cb33e7087.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394875/d3c3313a96b9b9dd654a888cb33e7087.jpg)