Зустріч сільського голови Олега Кохмана з учнями 9-11 класів та педагогічним колективом Великогаївської ЗОШ I-III ступенів

Дата: 20.02.2017 14:02

17 лютого 2017 року, в актовому залі Великогаївської  школи І-ІІІ ступенів відбулась зустріч  сільського голови Олега Кохмана  з учнями 9-11 класів та педагогічним колективом школи. Олег Андрійович розповів старшокласникам про  утворену громаду, успіхи і здобутки у 2016 році, а також поділився планами на майбутнє.   Також,  школярам та учителям представлено   проект Стратегії розвитку  Великогаївської ОТГ на 2017-2022 роки  який  підготовлено  спільно з експертами Швейцарсько-українського проекту DESPRO. В результаті обговорення  проекту школярі  розповіли про своє бачення подальшого розвитку бібліотечної  та культурної галузі в громаді,    створення культурно-розважальних місць для відпочинку молоді села,  а також бажання долучитися до  громадського життя шляхом створення громадської організації.

Додатково, відбулось  обговорення з педагогічним колективом питання  створення опорних шкіл на території громади. Начальник відділу освіти Мирослав Дишкант проінформував присутніх про основні законодавчі  новели з даного питання та   пропозиції  напрацьовані відділом освіти з цього питання.  Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису