Кубок з міні-футболу Великогаївської ОТГ присвячений пам`яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 26.02.2018 14:02

24 лютого 2018 року на засніженому штучному майданчику села Великі Гаї відбувся перший кубок з міні-футболу Великогаївської ОТГ, присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Фото без опису

В кубку взяло участь 7 колективів громади, які були поділені на дві групи, де другі місця груп грали за третє місце, а переможці груп в фіналі за перше місце.

У групі А ігри завершилися з такими результатами:

1)Грабовець 1–3 Товстолуг

2)Великогаївська ОТГ 1–4 Ветерани ОТГ

3)Грабовець 3–0 Ветерани ОТГ

4)Великогаївська ОТГ 0 –7 Товстолуг

5)Ветерани ОТГ 2–2 Товстолуг

6)Грабовець 6 –0 Великогаївська ОТГ

У групі Б такі результати:

1) Великі Гаї 5–1 Баворів

2)Дичків 1–1 Баворів

3)Дичків 1–6 Великі Гаї

Фото без описуФото без описуФото без опису

Отже, за третє місце боролися команди сіл Грабовець і Баворів. По ходу матчу команда з Баворова вигравала 2:0, але колектив з Грабівця зумів реабілітуватися і зрівняв рахунок в матчі 2:2. На останніх хвилинах гри хлопці з Баворова виявились сильнішими і забили третій м’яч у ворота суперників.

У фінальному матчі молодий колектив з Великих Гаїв був сильніший від молоді з Товстолуга. Єдиний гол забитий у виконанні Володимира Шевчука став вирішальним і переможним для команди з Гаїв.

За результатами змагань переможці та призери були нагороджені кубками, медалями і грамотами від Великогаївської сільської ради.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Кращим гравцем турніру був визнаний Дмитро Коник з Великих Гаїв, кращим бомбардиром турніру став Василь Свистун з Товстолуга, кращим голкіпером – Михайло Савор з Баворова, кращим захисником - Андрій Колосівський з Грабівця. У номінації найкращий ветеран турніру відзнаку отримав староста сіл Скоморохи, Прошова, Смолянка і Теофілівка Ігор Прус, найкращим голом визнано взяття воріт у виконанні старости сіл Грабовець і Білоскірка Миколи Дороша, а нагороду для найпалкішого вболівальника змагань вручили старості сіл Товстолуг і Застінка Юрій Присяжний.

Нагородження проводили голова Великогаївської громади Олег Кохман та депутат Тернопільської обласної ради Юрій Березовський, які в своїх виступах згадали хлопців, які полягли в період з 18-го по 20-те лютого 2014 року на Революції Гідності у Києві й побажали учасникам змагань побільше перемог  та віри у світле майбутнє нашої Держави. Олег Кохман повідомив, що цей турнір буде проводитись і надалі кожного року. Також слова подяки були проголошені в адресу і Степана Зазуляка, який власною фотокамерою та дроном знімав матчі з висоти пташиного польоту.

Фото без описуФото без опису

На завершення турніру капітани команд опустили Державний Прапор України під звук Державного Гімну, який виконували всі учасники змагань.