Військомат інформує

Дата: 01.02.2017 13:55

В зв’язку із реформуванням Збройних Сил України та переходом на професійну основу служби військовослужбовців за контрактом, Тернопільський ОМВК повідомляє наступне:

З 15 січня 2017 року оголошено набір кандидатів на військову службу за контрактом з наступним поетапним проходженням військової служби в ЗСУ та отримання грошового забезпечення.

1. Кандидат на військову службу за контрактом оформляє особову справу у військовому комісаріаті, для подальшого проходження служби в Збройних Силах України.
  2. Проходить навчання у військовому навчальному центрі з отриманням грошового забезпечення від 7000 до 7500 гривень в залежності від посади в пункті постійної дислокації.
  3. Після навчального центру при призначенні на бойову посаду у військовій частині військовослужбовець за контрактом отримує грошове забезпечення від 10000 до 10500 гривень в залежності від посади в пункті постійної дислокації.
  4. При передислокації частини в зону АТО на 2-гу та 3-тю лінію оборони військовослужбовці отримують від 12500 до 13000 гривень.
  5. При передислокації частини на 1-шу лінію оборони військовослужбовці за контрактом отримують від 16000 до 16500 гривень.
  6. Бюджетом Міністерства оборони України передбачено підвищення грошового забезпечення до 19000 гривень на 1-шій лінії оборони для військовослужбовців за контрактом осіб солдатського та сержантського складу до кінця 2017 року та до 22000 гривень для офіцерського складу.
  7. Одноразова грошова виплата в розмірі 15 000 гривень від органів місцевої влади.

Одночасно повідомлено, що всі соціальні пільги за військовослужбовцями та членами їх сімей зберігаються, а після підготовки у навчальному центрі видається посвідчення, яке дає можливість навчатися військової справи та в подальшому проходити військову службу в арміях НАТО.

За більш детальною інформацією звертатись Тернопільський ОМВК та за телефонами:

(0352) 43-58-19 - черговий ОМВК – цілодобово;

066 086 83 24 - черговий ОМВК – цілодобово;