Великогаївська громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Традиційно, 1 січня, до дня народження Степана Бандери

Постать Степана Бандери українське суспільство сприймає неоднозначно. Одні вважають його героєм, який поклав життя у боротьбі за незалежність України, інші – злочинцем і нацистським прислужником. Утім, і прихильники, і супротивники зазвичай майже нічого не знають про те, яким Бандера був у побуті.

     За оберемком історичних досліджень політичних позицій Степана Бандери ми мимоволі "загубили" його як людину, відібравши право бути таким, як і ми – любити свою родину, виховувати своїх дітей, чимось захоплюватися, у чомусь помилятися. Натомість ми отримали такого собі чи то робота-борця за незалежну Україну, чи то "підступного бандита".

     Традиційно, 1 січня, в селі Козівка, до дня народження Степана Бандери, парох місцевої церкви Василь Брегін відправив панахиду, після чого відбулося покладання живих квітів до пам’ятника.

     Цьогоріч з урочистою промовою на святі-реквіємі виступала заступник голови Великогаївської об’єднаної територіальної громади - Галина Кравчинюк.

    Сценарій до 109 річниці з дня народження Степана Бандери підготували директор СБК с. Козівки Василь Боднарчук та художній керівник  Марія Потіха.« повернутися до списку новин