День пам’яті та примирення

Дата: 05.05.2017 13:07

5 травня 2017 року учні, вчителі Великогаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, працівники апарату Великогаївської сільської ради разом із парохом церкви Пресвятого серця Христового о. Володимиром вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні та поклали квіти до пам'ятника Невідомому солдату.

Отець Володимир відправив панахиду, після чого вчитель історії Великогаївської школи Ганна Шаварин розповіла коротку інформацію про часи війни, які пережив український народ. Дівчата старших класів розказали вірші, в яких поєднали минулі і теперішні часи.

Голова Великогаївської об’єднаної територіальної громади Олег Кохман побажав, щоб кожна мати, яка чекає свого сина з війни, дочекалась його живого і більше не проливалися материнські сльози на нашій Українській землі. Також відзначив, що на території Великогаївської ОТГ є ще 17 ветеранів, які відчули ті страшні роки другої світової війни, побажав їм міцного здоров’я, щастя та мирного неба.

Після виступу голови діти поклали квіти до пам’ятника Невідомому солдату. Фото без описуФото без описуФото без опису