Танцювальний конкурс «Феєрія танцю»

Дата: 28.02.2017 13:04

26 лютого 2017 року в приміщенні клубу села Великі Гаї відбувся конкурс «Феєрія танцю» танцювальної студії «Первоцвіт», керівником якої є Михайло Качан. У конкурсі прийняли участь близько  шістдесяти танцюристів із сіл  Великогаївської об’єднаної територіальної громади та села Кип`ячка.

Танцювальні групи були поділені: Діти-1(соло) 4-5років, Діти-2(соло) 7-9років, Початківці-1 (6-7 років), Початківці-2 (10-11 років). Наймолодші учасники «Діти-1» танцювали п’ять танців: автостоп, магарена, полька, повільний вальс і вару-вару, «Діти-2» танцювали: румба, ча-ча-ча, диско, повільний вальс і вару-вару. Початківці-1 виконували програму з 4-ох танців: повільний вальс, ча-ча-ча, джайв і румба. Початківці-2 виконували танці з європейської та латиноамериканської програми: це повільний вальс, квікстеп, ча-ча-ча, румба і джайв.

Оцінювання виступів проводилось двома суддями за 10-ти бальною системою, до складу якого входили:Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описузавідувач сектору культури, молоді і спорту Степан Гуля, завідувач клубом села Великі Гаї Микола Гуль. На завершення заходу ведуча Наталія Сагаль оголошувала почергово всіх конкурсантів, які були нагородженні медалями і пам’ятними дипломами.