Робоча зустріч з представниками органів соціального захисту населення

Дата: 03.03.2018 12:58

Фото без опису 3 березня 2018 року у приміщенні Великогаївської сільської ради відбулася робоча зустріч керівництва сільської ради із представниками органів соціального захисту населення Тернопільської області та району.

У зустрічі взяли участь: директор Департаменту соціального захисту населення Тернопільської обласної державної адміністрації (далі - Департамент) Вадим Боярський, заступник начальника управління соціальних гарантій – начальник відділу соціальних допомог, грошових виплат та компенсацій Департаменту Тамара Козак, начальник відділу надання пільг управління соціальних гарантій Департаменту Надія Репська, начальник відділу субсидій Управління соціального захисту населення Тернопільської районної державної адміністрації Руслана Бойко, а також представники Великогаївської сільської ради: Великогаївський сільський голова Олег Кохман, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Галина Кравчинюк, секретар ради Ірина Скочеляс, начальник юридичного відділу Михайло Лисиканич, начальник відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку – головний бухгалтер Наталія Бойко та директор комунального підприємства сільської ради «Громада-сервіс» Олег Колісник.

Фото без опису Учасники зустрічі обговорили питання подальшої співпраці між сільською радою та обласними і районними органами соціального захисту населення, порядок відшкодування державою компенсацій надавачам комунальних послуг, створення органів соціального захисту населення в структурі Великогаївської ОТГ.

Головним питанням робочої зустрічі було створення фронт-офісів в старостатах, а також здійснення надання соціальних послуг у ЦНАПІ (після початку його роботи) та у віддалених робочих місцях Великогаївської ОТГ в рамках програми відповідно до наказу Міністерства соціальної політики від 21 червня 2017 року №1030 «Про деякі питання діяльності об’єднаної територіальної громади щодо надання послуг з соціальної підтримки  населенню».

Великогаївська сільська рада виносить щиру подяку представникам органів соціального захисту населення, які взяли участь у даній робочій нараді та надіється на подальшу тісну співпрацю із обласними та районними службами соцзахисту.

Підготував Михайло Лисиканич, фото Степана Гулі