Тернопільський район, Тернопільська область

Представники Великогаївської ОТГ беруть участь у навчальних зборах військовозобов’язаних запасу Збройних Сил України

У відповідності до розпорядження начальника Генерального штабу Збройних Сил України від 27.07.2017 року № 501/4/М 2059 в Україні проводяться навчальні збори військовозобов’язаних запасу на базі військових частин бойового складу Збройних Сил України.

У даному заході беруть участь і представники Великогаївської об’єднаної територіальної громади. Так, 29-го серпня на вищеописані навчальні збори відбули: Олег Кохман, Ігор Глива, Вячеслав Чаповський, Борис Сеник, Євген Карандасьов та Юрій Баб’як.

За інформацією Тернопільського міськрайонного військомату вказані збори триватимуть тридцять днів; учасники військових навчань отримають практичні та теоретичні навички у тактичній, стратегічній, фізичній підготовці, виконанні бойових завдань та ін.

Великогаївська сільська рада щиро бажає усім учасникам навчальних зборів військовозобов’язаних запасу успішного їх проходження та повернення додому.

Підготував Михайло Лисиканич